Jak zbudować duży mięsień – 5 kroków, aby pokonać skórną genetykę i budują duże mięśnie

Jeśli jesteś chudym facetem hardgainer, który patrzy na to, jak zbudować duże mięśnie i szybko przybrać na wadze, to zostaniesz wybaczony, bo myśli, że istnieje spisek, aby zapobiec osiągnięciu celu. Niestety, większość tego, co widzimy w prasie, nie jest dobrą radą dla hardgainera i ectomorphu i może powodować, że poświęcasz za dużo czasu, pieniędzy i energii.

Poniżej przedstawiamy moje najlepsze 5 kroków w celu pokonania gładkiej genetyki i szybkiego, szybkiego podtrzymywania mięśni. Nie zapomnij kliknąć na stronę http://www.oszustwo.net/garcinia-slm/

Odżywianie

Właściwy jest prawdziwą tajemnicą, że bije swoją chudą genetykę i wie jak zbudować duże mięśnie. Tam też większość hardgainerów zawodzi w ich wysiłkach.

Wyobraź sobie, że twoje ciało jest samochodem. Im większy i silniejszy samochód, tym więcej gazu potrzebuje. Ferrari potrzebuje więcej soku niż Fiat, prawda? To samo dotyczy budowy dużych mięśni.

Zwiększ spożycie kalorii do co najmniej 3500 kalorii dziennie i podziel się na 6 posiłków. Zapewni to stały dopływ energii i składników odżywczych tworzących mięśnie płynące przez twoje ciało i unikać szybkiego metabolizmu spalającego to wszystko zbyt szybko i skutecznie głodząc mięśnie. Odwiedź tę witrynę http://www.oszustwo.net/follixin/.

Upewnij się, że kalorie są wysokiej jakości zdrowymi kaloriami … nie liczą się pizze i tłuste hamburgery. Nie chciałbyś umieścić taniej złej jakości gazu w twojej dumy i radości? Więc nie rób tego samego swojego ciała.

Trening siłowy 3-4 razy w tygodniu

Aby uzupełnić swoje wysokiej jakości odżywianie, musisz postępować zgodnie z dobrym trenażerem od 3 do 4 razy w tygodniu. Ta procedura powinna być zaprojektowana dla chudego hardgainera i ectomorph, skupiając się na ciężkich ciężarkach i niskim odcinku.

Progresywne przeciążenie to termin używany do opisania techniki, która jest najlepsza dla chudych facetów, którzy chcą wiedzieć, jak szybko zbudować mięśnie. To zasadniczo oznacza, że ​​konsekwentnie starają się „przeciążać” mięśnie stopniowo, tak że stale stymulują za każdym razem, gdy wchodzisz do siłowni. Udowodniło to, że wykazuje najszybsze i najbardziej konsekwentne zyski mięśniowe jakiejkolwiek techniki, a po niej powinny towarzyszyć hardgainery i ektomorfo. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź ten link http://www.oszustwo.net/thermacuts/

Korzystając z postępowego przeciążania, unikniesz „pułapki na płaskowyżu”, że wiele chudych facetów wpada do miejsca, w którym początkowo zyskają w pierwszych tygodniach, a następnie spowolnić. Przez ciągłe przeciążenie łamie się po płaskowyżu i ciągle budujesz duże mięśnie.

Ćwiczenia złożone

Procedura treningu wagi powinna koncentrować się wokół głównej grupy ćwiczeń złożonych, a nie ćwiczeń izolacyjnych.

Ćwiczenia złożone, takie jak przysiady, deadlifts, Bench Press i Bent Over Rows działają więcej grup mięśni i włókien mięśniowych niż ćwiczenia izolujące, a korzyści z tego są liczne:

– jesteś w stanie podnieść cięższe ciężary
– mnożysz swoje wysiłki
– spędzasz mniej czasu na siłowni
– masz lepszy ogólny rozwój
– więcej mięśni oznacza więcej uwalniania testosteronu, co pozwala szybciej zbudować mięśnie.

Więc upewnij się, że Twój chudy facet trenuje bardziej w kierunku złożonych ćwiczeń, jeśli chcesz wiedzieć, jak szybko zbudować mięśnie.

Zmniejsz swoje Cardio

Choć cardio jest doskonałe do poprawy kondycji fizycznej i z pewnością powinno być używane jako narzędzie do utraty tkanki tłuszczowej, zwłaszcza jeśli chcesz się zgarnąć, generalnie uważa się, że zbyt dużo kardi może utrudniać twoją zdolność budowania dużej siły mięśniowej.

Czemu?

Cóż, najpierw zmuszasz ciało do spalania większej ilości kalorii, a te kalorie byłyby lepiej wykorzystywane do wzrostu twojego mięśnia. Naturalnie wysoką tempą przemiany materii twardej jest tutaj problemem, dlatego musimy zminimalizować skutki tego w jak największym stopniu podczas „etapu nabrzmiewania”. Cardio należy z pewnością używać później, gdy dojdziesz do „etapu cięcia” i chce się zgarnąć. Więcej informacji tutaj http://www.oszustwo.net/untoxin/.

Po drugie, zbyt wiele kardi może powodować zmęczenie mięśni zbyt dużo powodując, aby under-perform w treningu treningu wagi. To będzie stanowić przeszkodę w twoim dążeniu do zbudowania dużego mięśnia.

Uprzęży naturalne hormony

Kiedy w kręgach kulturystycznych wspomina się słowo „hormony”, większość ludzi nieuchronnie myśli o igłach, pigułkach i wszystkich nienaturalnych sposobach, które ludzie stosują w celu zwiększenia wielkości mięśni.

Nie lubię wszystkich tych rzeczy i uważam, że jest to niezdrowe i niepotrzebne. Wiedząc, jak organizm działa i produkuje własne naturalne hormony, można nauczyć się, jak wykorzystać je do naturalnego budowania dużego mięśnia.

Ważnym przypadkiem jest przypadek snu. Kiedy osiągamy głęboki sen, nasze organizmy wytwarzają wyższy poziom anabolicznego Natural Growth Hormone, który ma kluczowe znaczenie w budowaniu dużych mięśni. Pozbawiając się snu stajesz w drodze tego naturalnego procesu i uniemożliwiają rozwój mięśni, jak powinny.